KONTAKT

DIAS Digital Interactive Art Space
Vallensbæk S-togsstation


Post
Vallensbæk Stationstorv 100
2665 Vallensbæk Strand

ÅbningstiderAltid åbent - 24/7
Entré  Det er gratis at besøge kunsthallen

 


 

Rasmus Vestergaard
Direktør & chef kurator
rasmus@diaskunsthal.dk
+45 3133 5828

Julie Tvillinggaard Bonde
Udstilling & partnerskab
julie@diaskunsthal.dk
+45 5014 5183

Christian Riis Sørensen
Udstillingsteknik
christian@diaskunsthal.dk
+45 6112 5985
 

Mads Krarup 
Kommunikation & PR

mads@diaskunsthal.dk

+45 2721 0041
 

Mathilde Wendelboe
Formidling & kuratering
mathilde@diaskunsthal.dk
+45 5058 7932

Sara Toustrup Kristensen
Fundraising- og kommunikationspraktikant
sara@diaskunsthal.dk
+45 3024 0949

 

Nicolai Hingel
Udstillingsassistent
nicolai@diaskunsthal.dk

+45 9391 1209